Код на продуктот: klub masa tea
Достапност: На залиха
2.990,00 ден.

Боја – бело со пори/антрацит

Димензија – 90 х 50 см, иверка – 18мм, со дрвени ногалки*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.