Код на продуктот: hepi luks 4k2f
Достапност: На залиха
19.898,00 ден. 22.109,00 ден.

Димензија 160 х 205 х 52 см

Боја: Бела

Иверка 18 мм*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.