Код на продуктот: vitrina barbi
Достапност: На залиха
14.412,00 ден.

Боја: Сонома

Материјал: 16 мм иверка

Димензии: 230 см*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.