Код на продуктот: 2436006741
Достапност: На залиха
57.687,00 ден.
Во понудата на комплет детската соба влегуваат:

- кревет
-ноќно масиче
- гардеробер
- биро


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.
*Купените производи ќе бидат  доставени во рок од 1 месец од нарачката


Повеќе детали за производот :https://www.xxxlesnina.si/p/alples-mladinska-soba-002436006741