Код на продуктот: komoda elza 3f1k
Достапност: На залиха
7.000,00 ден.

Димензија: 120 х 40 х 73 см

Боја: Сонома/Бело

Материјал: Иверка 16 мм*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.