Код на продуктот: garderober elza k3
Достапност: На залиха
12.050,00 ден.

Боја: Сонома и Бела

Материјал: 16 мм иверка

Димензии: 120 x 50  x 196 см


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.