Код на продуктот: garderober kl 150
Достапност: На залиха
15.500,00 ден.

Боја: Бела со трака сонома

Материјал: 16 мм иверка

Димензии: 150 см x 60 см x 206 см*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.