Код на продуктот: 2798001601
Достапност: На залиха
9.195,00 ден. 10.429,00 ден.

Димензија 

140 х 76 х 60 см

Носивост: 30 кг


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.
*Купените производи ќе бидат  доставени во рок од 1 месец од нарачката


Повеќе детали за производот: https://www.xxxlesnina.si/p/hom-in-pisalna-miza-leseni-material-bela-hrast-002798001601