Код на продуктот: 8798000701
Достапност: На залиха
7.343,00 ден.

Идеално за Вашите малечки кои се разиграни постојано. Капацитетот на креветчето е до 15 кг.

Креветчето има механизам за склопување, што го прави производот уште повеќе практичен и функционален.


Димензија 

100х 75 х 74 см


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.
*Купените производи ќе бидат  доставени во рок од 1 месец од нарачката


Повеќе детали за производот: https://www.xxxlesnina.si/p/my-baby-lou-stajica-008798000701