Код на продуктот: 1944002001
Достапност: На залиха
20.680,00 ден.

Модел 1944002001

Димензија 142х60х35 см

Материјал масивно дрво (багрем) и метални ногарки


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

*Купените производи ќе бидат  доставени во рок од 1 месец од нарачката


Повеќе детали за производот на официјалната страна на XXXL Lesnina