Код на продуктот: Numero Komoda 3F
Достапност: На залиха
7.750,00 ден.

Димензија

80 х 42 х 75 см

Постојат повеќе варијанти на бои и избор на модели:

  • виолетова
  • розева
  • сина
  • зелена
  • сива
*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.