Код на продуктот: Numero Komoda 2F
Достапност: На залиха
3.600,00 ден.

Димензија

40 х 42 х 60 см

Постојат повеќе варијанти на бои и избор на модели:

  • виолетова
  • розева
  • сина
  • зелена
  • сива
*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.