Код на продуктот: komoda joy
Достапност: На залиха
10.490,00 ден.

Димензија ( ширина, висина, должина)

126 х 84 х 44 см


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.