Код на продуктот: pa 3 komoda
Достапност: На залиха
4.000,00 ден.

Постојат повеќе варијанти на бои и избор на модели: бело, сонома, снежен храст, цреша

Димензија ( ш,д,в)

50 х 37 х 95 см


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.