Код на продуктот: PA 1 MDF
Достапност: На залиха
6.500,00 ден.

Постојат повеќе варијанти на бои и избор на модели: сонома- крем сјај, орев-тобако сјај

Димензија ( ш,д,в)

50 х 37 х 209 см


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.