Код на продуктот: atina a2
Достапност: На залиха
2.390,00 ден.

Димензија 50 х 209 см

*Избор на повеќе бои : снежен храст, сонома, тобако


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.