Код на продуктот: komoda roma 3 belo
Достапност: На залиха
5.990,00 ден.

Постојат повеќе варијанти на бои и избор на модели:

  • бела
  • цреша
  • сонома
  • снежен храст
  • тобако

Димензија ( ширина, висина, должина)

112,5 х 37 х 95см


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.