Код на продуктот: komoda 4 belo roma
Достапност: На залиха
5.490,00 ден.

Постојат повеќе варијанти на бои и избор на модели:

  • бела
  • цреша
  • сонома
  • снежен храст
  • тобако

Димензија ( ширина, висина, должина)

75 х 52 х 80 см


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.