Код на продуктот: 1163000101
Достапност: На залиха
98.259,00 ден.

Модел 1163000101

Димензија 255 см должина 

Материјал Иверица

Моделот е со вклучени уреди: електрични уреди, садопер, славина, комбиниран фрижидер со замрзнувач

*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

*Купените производи ќе бидат  доставени во рок од 1 месец од нарачката


Повеќе детали за производот на официјалната страна на XXXL Lesnina