Код на продуктот: 1163001101
Достапност: На залиха
182.037,00 ден.

Модел 1163001101

Димензија 315х216х60 см

Материјал Иверица

Моделот е со вклучени уреди: садопер, комбиниран фрижидер со замрзнувач, фурна, стаклена керамичка плоча за готвење, машина за садови

*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

*Купените производи ќе бидат  доставени во рок од 1 месец од нарачката


Повеќе детали за производот на официјалната страна на XXXL Lesnina