Код на продуктот: vitrina nica b1c
Достапност: На залиха
15.490,00 ден.

Димензија

65х185х40 см

Материјал 

Фронт - Стакло и Медијапан со висок сјај

Корпус - Иверка

Меко затворање


 *По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.