Код на продуктот: regal alpina
Достапност: На залиха
19.990,00 ден.

Димензија

ширина 300 см

длабочина 45 см


 *По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.