Код на продуктот: 1171005201
Достапност: На залиха
286.036,00 ден.

Модел 1171005201

Атрактивна аголна гарнитура со префинет и елегантен изглед.

Надополнете ја дневната со луксузно парче мебел со исклучителен квалитет.

Димензија на моделот 159х314 см

*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.
*Купените производи ќе бидат  доставени во рок од 1 месец од нарачката


Повеќе детали за производот на официјалната страна на XXXL Lesnina- https://www.xxxlesnina.si/p/dieter-knoll-sedezna-garnitura-temno-zelena-les-tekstil-001171005201