Код на продуктот: cambridge
Достапност: На залиха
39.000,00 ден.

-          Аголната гарнитура е фиксна

-          Седечкото место на моделот е полнето со силикон и сунѓер

-          Моделот се изработува само во една боја 

-          Не се изработува во еко кожа


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака. Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.