Код на продуктот: agolklara
Достапност: На залиха
32.990,00 ден.

-          Се изработува цела во иста боја, има опција само на украсни перници во ќош да бидат во друга боја

-          Не се изработува во еко кожа

-          Ногарките се само метални црни


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака. Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.