Код на продуктот: antipolis
Достапност: На залиха
30.790,00 ден.

Димензија 320 х 180 см

Моделот има механизам за спуштање - 130 х 260 см 


-          Моделот се изработува цел во една боја, нема опција за комбинација на основа, седечко и перници во друга боја

-          Не се изработува во еко кожа

-          Аголот е универзален, може да се прави и лева и десна гарнитура, односно на лице место може да се промени аголот по желба на клиентот


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака. Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.