Код на продуктот: Душек Nature Special Orange
Достапност: На залиха
11.380,00 ден.

Достапни опции

Душекот Nature Special Orange е дел од Nature колекцијата на Dream by Almak кој во својот состав содржи џебни јадра со 14 см висина, комбинација од Bodycare Kovafoam ХР пена со поголема и помала еластичност, а над ХР пената има 6 см мемори пена која создава голема удбоност и луксузно спиење на душекот.

Навлаката на душекот во својот состав содржи 60% памук во комбинација со сребрени нити.

Одличниот дизајн на душекот кој е комбинација на штоф со навлака за душеци и патентите во боја даваат голема ексклузивност на душекот и перфектно преспиени ноќи.

Состав:

- Џебно јадро

- Bodycare Kovafoam ХР пена

- Мемори пена 6 см

- Антиалергиски силиконизирани влакна

- Поликотон обвивка

- Високо квалитетна навлака


Висина на душек: 28 см


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.
Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.
Слични продукти