Код на продуктот: Перла Дрим
Достапност: На залиха
12.600,00 ден.

Достапни опции

Комбинацијата на Polyflex Kovafoam седум зонска пена и мемори пената Ви овозможуваат одлично прилагодување на обликот на телото, високо ниво на удобност со истовремено врвни потпори на телото.

Придобивките пак од бамбусовото платно со мека и мазна структура овозможуваат одлична отпорност на влага, свеж ефект, природни анти-бактериски својства кои не создаваат кожни алергии. 

Состав: Polyflex Kovafoam пена, HR пена, Мемори пена, Антиалергиски силиконизирани влакна, 3D воздушна трака, Навлака од бамбусово платно. 


Висина на душек:  23 см. 

*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.

Слични продукти